24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
15.03.2017
Державна пенітенціарна служба України

Полтавщина: для вихованців Кременчуцької виховної колонії, в рамках Кіноклубу Docudays UA, продемонстровано документальний фільм «Розмови на серйозні теми»

Днями вихованці Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного іжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, в рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, переглянули документальний фільм «Розмови на серйозні теми», який створила режисер із Литви Ґієдре Бейноруте.

Стрічка "Розмови на серйозні теми" висвітлює внутрішній світ дітей, їх цінності та потреби в великому, складному світі. Головні герої фільму – діти, які відверто розповідають про свої взаємовідносини з батьками і з друзями, з однокласниками і вчителями. Їх розповіді щирі і прості, радісні і сумні, сповнені різними емоціями та переживаннями.

На початку заняття Кіноклубу, вихованці перелічили, які основні права мають діти та як вони реалізуються в Україні і різних куточках світу. Обговорили важливу моральну тему стосовно дітей, які мають фізіологічні і психічні захворювання та відношення до них в суспільстві.Шукали схожість та відмінність особистісних якостей головних героїв стрічки, надавали їм відповідні психологічні характеристики.

Після перегляду фільму "Розмови на серйозні теми" юнаки намагалися знайти певні факти і аргументи на користь гуманного, співчутливого, толерантного ставлення до дітей з певними розладами здоров'я, дискутували щодо таких вічних життєвих питань, як "сім'я", "любов", "дружба", "самотність", "свобода", "страждання", "радість".

Вихованці виконали проективний малюнковий тест, завдяки якому визначили такі важливі якості особистості як: сприйняття майбутньої сім'ї, моральне ставлення до оточуючих людей, вміння долати труднощі і перепони, прагнення до досягнення мети; ідентифікація себе в суспільстві; оцінювання взаємовідносин між людьми.

На завершенні заняття хлопці прийняли участь у грі "Як би я змінив світ на краще", завдяки якій кожний, тримаючи кольорову кульку у руці і передаючи товаришу поряд, казав фразу, що характеризувала його бачення щасливого перетворення світу і що б особисто він здійснив для досягнення цієї мети.

На прикладах окремих індивідуальних історій дітей, відкритих у стрічці, юнаки здобули досвід аналізування та усвідомлення різних проблемних ситуацій в родині і соціальному середовищі, вчилися шукати альтернативні шляхи для їх вирішення в правових категоріях.

Прес-служба Кременчуцької виховної колонії
Північно-Східного міжрегіонального управління
з питань виконання кримінальних покарань
та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »