21 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.03.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Селидівській виправній колонії (№82), що на Донеччині, з особовим складом проведено заняття по правилам користування первинними засобами пожежогасіння

17 березня 2017 року, з метою покращення протипожежного стану в Селидівській виправній колонії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (№82), з особовим складом установи проведено інструктивне заняття по використанню первинних засобів пожежогасіння.

Для ліквідації невеликих осередків пожеж, а також для гасіння пожеж у початковій стадії їх розвитку, які можуть виникнути в установі, особовим складом застосовуються первинні засоби пожежогасіння. До них відносяться: вогнегасники, пожежний інвентар, пожежний інструмент.

Особливу увагу на занятті було націлено на правила користування вогнегасниками, найбільш ефективним первинним засобом гасіння пожеж. В установі на кожному об’єкті у достатній кількості встановлені вогнегасники.

У заключному слові перший заступник начальника установи Сергій Романков зазначив: «Від пожеж ні хто не застрахований і використання первинних засобів пожежогасіння при ліквідації пожежі у начальній стадії, призводить до збереження матеріальних цінностей та безпеки співробітників та засуджених установи».

Андрій Притула,
Селидівська виправна колонії
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№82)

версія для друку
Розширений пошук »