23 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.03.2017
Державна пенітенціарна служба України

Полтавщина: вихованці Кременчуцької виховної колонії вчилися налагоджувати соціально-корисні зв’язки з рідними та близькими

Днями для вихованців Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції провели тренінгове заняття з елементами форум-театру «Налагодження соціально-корисних зв’язків з рідними та близькими після звільнення». Тренером виступила провідний спеціаліст Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марія Іванченко.

Зустріч відбулась в рамках Курсів підготовки вихованців до звільнення. На початку заняття хлопці обговорили та прийняли правила роботи в групі. Разом виконали ігрове завдання «Знайди товариша», під час якого потрібно було за певною зазначеною характеристикою знайти з присутніх людину.

Хлопці виконали ряд рухливих ігор, спрямованих на розвиток згуртованості та колективізму.

Розділившись на дві групи, вихованці дискутували та відповідали на запитання: що таке соціальні зв’язки? Які соціальні зв’язки є корисними, а які шкідливими? Що може зробити сама людина, щоб шкідливі зв’язки не принесли неприємностей? За результатами – хлопці відчули необхідність кожної особистості змінюватися і будувати яскраве майбутнє, набували вміння аналізувати власні вчинки і почуття, спілкуватися і ділитися із друзями власними враженнями і думками.

Хлопці також побудували та обговорили скульптури, які відображали позитивні і негативні соціальні зв’язки.

Юнаки обговорили причини різних соціальних проблем, складні питання, які зачіпають багатьох людей у суспільно-побутовій сфері. Гуртом намагалися під керівництвом тренера знайти конструктивні шляхи вирішення заплутаних ситуацій життя.

Участь у Форум-театрі надала хлопцям можливість навчитися не тільки осмислювати і аналізувати індивідуальні проблеми, але й робити правильні кроки для їх подолання.

Прес-служба Кременчуцької виховної колонії
Північно-Східного міжрегіонального управління
з питань виконання кримінальних покарань
та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »