19 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.03.2017
Державна пенітенціарна служба України

Райківська ВК (№73), що на Житомирщині, зустріла групу капеланів із різних церков

19.03.2017 року Райківська виправна колонія Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (№73) зустріла групу капеланів із різних церков, які прибули з метою проведенні культурно масових заходів, за сприяння адміністрації закладу. Під патронатом БО "Прорив-Перемога" тюремні служителі християнських церков "Перемога" м.Бердичів, "Скинія" м. Київ, "Спасіння" м.Козятин, "Скинія" с. Почуйки, "Назарянин" м. Турбів, "Віри, Надії, Любові" м.Коростень, ПБЦ ЄХБ м.Житомир, "Сила Воскресіння" м.Буча та місії "Відродження України" відвідали близько шестисот засуджених, яким свідчили про віру в Іісуса Христа, говорили про порятунок душі та можливості жити по новому. Було звершено багато молитов, здійснено безліч розмов "від серця до серця", відбувалися щирі й відверті покаяння.

Супроводжував представників християнських церков заступник начальника установи Олександр Миколайович Котлярський, який зазначив, що: "Подібні заходи мають підтримку зі сторони адміністрації виправної колонії, тому що мають позитивний вплив на засуджених та надають шанс змінити на краще, в більшості випадків занедбані, долі".

Під час заходів служителі відвідали житлові гуртожитки СПС установи та міжобласну багатопрофільну лікарню при установі.

На завершення заходу всі його учасники помолилися за Україну та зробили фотознімок на пам’ять, запросивши долучитися до спільного служіння представників усіх християнських церков.

Один Христос - Одна Віра!

версія для друку
Розширений пошук »