21 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.03.2017
Державна пенітенціарна служба України

Селидівську виправну колонію № 82, що на Донеччині, відвідав відомий український гурт – «Дзідзьо»!

19 березня 2017 року хмурий весінній день під проливним дощем у Селидівській виправній колонії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (№ 82) для адміністрації установи та засуджених обернувся справжнім святом.

В цей день, як склалося за доброю традицією, в супроводі Героїв – захисників з числа осіб рядового та начальницького складу прикордонної служби Збройних Сил України до зони, що охороняється, увійшла справжня легенда української естради, відомий вокаліст та автор пісень «комедійного антигламурного попу», лідер гурту «Дзідзьо» - Михайло Хома!

З букетом квітів у руках відомого виконавця привітав жіночий колектив, потиснули руки особисто начальник установи та його заступники. Деякі співробітники, незважаючи на вихідний день, почувши про приїзд до установи зірки, приїхали зі своїми дружинами, чоловіками, та дітьми, щоб мати можливість особисто зустрітися з Михайлом Хомою, взяти автограф, та почути його пісні, легкий та невимушений репертуар яких вже давно полюбився багатьом українцям, в тому числі і співробітникам установи.

Під час обходу установи Михайло Хома відвідав Храм, деякі відділення соціально-виховної служби та об’єкти житлової зони, з доброю посмішкою на вустах віддячив засудженим за їхню увагу, шуткував, та роздавав автографи всім своїм шанувальникам, а їх зібралося чимало. Засуджені, в свою чергу, віддячили відомому виконавцю своєю увагою, подарувавши артисту деякі вироби, що виготовили спеціально до його приїзду власними руками, а місце зустрічі прикрасили жовто-блакитними кульками, що символізують Державний Прапор України та плакатом «Вітаємо, Дзідзьо!». Під час зустрічі з засудженими Михайло Хома виконав під гітару декілька пісень, до репертуару увійшли як усім відомі пісні: «Я і Сара», «Павук», «Ялта», а також інші творчі роботи автора, які ще не так відомі. Засуджені теж порадували співака своїм власним виконанням його пісень.

Наприкінці зустрічі адміністрація установи та засуджені попрощалися з Михайлом Хомою, побажали йому творчих успіхів та зростання популярності, попросили його і надалі радувати нас своїми шедеврами та залишатися таким, яким усі ми його полюбили!

Ігор Угренков,
заступник начальника відділу СВПР
Селидівської ВК
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№ 82)

версія для друку
Розширений пошук »