19 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.03.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Томаківському райвідділі Дніпропетровської області провели профілактичний захід з батьками учнів Марганецької ЗОШ (№3)

16 березня 2017 року заступником начальника Томаківського районного відділу Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Нікітас Денисом Івановичем на базі загальноосвітньої середньої школи (№ 3) у місті Марганець було проведено зустріч з батьками учнів 5 - 11 класів на тему «Профілактика скоєння учнівською молоддю кримінальних правопорушень, притягнення їх до адміністративної та кримінальної відповідальності та відповідальність батьків за такі діяння дітей».

В ході зустрічі були розглянуті такі питання як вживання учнями легких спиртних напоїв, вживання тютюнових виробів та скоєння адміністративних правопорушень. Також до уваги батьків доведено статистику скоєння злочинів неповнолітніми міста та притягнення їх до адміністративної відповідальності. Увагу батьків звернуто на те, що за скоєння таких правопорушень відповідальність несуть також і батьки за неналежне виконання батьківських обов’язків, які потягли за собою тяжкі наслідки відповідно до ст. 166 Кримінального кодексу України.

Також батьками було піднято тему суїцидальних настроїв у сучасної молоді та шляхи вирішення цієї проблеми. Після чого Нікітас Денисом Івановичем було запропоновано більше приділяти уваги своїй дитині, цікавитися настроєм, переживаннями, перевіряти, за можливості, історію відвідувань соціальних мереж та у разі виявлення будь-яких відхилень у поведінці дитини звертатись за допомогою до класного керівника, практичних психологів, правоохоронних органів, контакти яких були озвучені під час бесіди.

По завершенню бесіди вирішено проводити такі зустрічі з батьками учнів та самими учнями на постійній основі.

О. Фандєєва,
старший інспектор Томаківського районного відділу
з питань пробації Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »