21 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.03.2017
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники сектору ювенальної пробації м. Кривого Рогу провели попереджувально-профілактичний захід для учнів та батьків загальноосвітніх шкіл

16 березня 2017 начальником сектору ювенальної пробації м. Кривого Рогу Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України В. Івановим, психологом сектору ювенальної пробації м.Кривого Рогу О.Павловою та головним спеціалістом служби у справах дітей виконкому Інгулецької районної ради Г.Стеценко проведено ряд заходів виховного характеру.

Так, з учнями 6-9 класів КЗОШ №100 відбувся попереджувально-профілактичний захід виховного характеру щодо запобігання скоєння правопорушень та негативних явищ в дитячому середовищі та з батьками КЗОШ №99 проведено загальні батьківські збори щодо відповідальності батьків за виконання батьківських обов’язків та профілактики суїциду.

На зустрічі з учнями КЗШ №100 обговорювались питання профілактики правопорушень та інших негативних явищ в дитячому середовищі, про жорстоке поводження серед дітей, правила поводження в суспільстві, види відповідальності за адміністративні та кримінальні правопорушення, а також піднімалися питання щодо негативних наслідків вживання спиртних напоїв, наркотичних речовин, тютюнових виробів. Діти були відкритими і готовими до діалогу, а в кінці роботи обмінялися враженнями.

На зустрічі з батьками КЗОШ № 99 було обговорено питання стосовно підвищення рівня правосвідомості та правових знань батьків щодо відповідальності за невиконання батьками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною, про шкоду комп'ютерних ігор, на які зміни в поведінці треба звернути увагу, були обговорені питання щодо підліткового суїциду, причини і методи профілактики, а також висвітлені психологічні аспекти виховання в сім’ях всебічно розвиненої особистості, соціально-адаптованої в сучасних умовах.

О. Павлова,
психолог сектору ювенальної пробації м. Кривого Рогу
Південно-Східного МРУПВПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »