20 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.04.2017
Державна пенітенціарна служба України

Селидівську виправну колонію (№82), що на Донеччині, відвідав голова спостережної комісії Селидівської міської ради

18 квітня 2017 року головою спостережної комісії Селидівської міської ради був здійснений прийом засуджених, які відбувають покарання в Селидівській виправній колонії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (№82), з особистих питань, щодо працевлаштування після звільнення та отримання паспорта громадянина України.

Начальником установи Олексієм Чуєвим та головою спостережної комісії Яною Передерій із засудженими було проведено профілактичні бесіди. Засудженим були доведені зміни до Кримінально виконавчого кодексу України від 7 квітня 2017року.

Подібні профілактичні та адміністративні комісії у виправному закладі проходять щотижня. В ході комісії розглядаються питання щодо умовно-дострокового звільнення засуджених, заміни невідбутої частини покарання більш м’яким, зміна умов тримання шляхом переведення до дільниці соціальної реабілітації, а також факт порушення режиму відбування покарання.

Заяв та скарг, щодо дотримання прав та законних інтересів засуджених під час відбування покарань від засуджених не надходило.

Микола Катайков,
заступник начальника установи із СВПР
Південно-Східного МУПВКПП МЮ (№82)

версія для друку
Розширений пошук »