18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
26.04.2017
Державна пенітенціарна служба України

Співробітників Кременчуцької виховної колонії, що на Полтавщині, вчили новітнім європейським програмам

25 квітня 2016 року в Державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції пройшов другий робочий день міжнародного практичного семінару для співробітників «Методи реабілітації в виховних колоніях для неповнолітніх», організованого в рамках проекту Групи Помпіду Ради Європи.

Експерти з Королівства Нідерландів ознайомили учасників з технікою інтервізії, її поняттям та основними напрямками. Із персоналом колонії було розглянуто причини формування деструктивної поведінки підлітків, наголошено на важливості взаємозв’язку та відновлення відносин між дітьми та батьками. Експерти із співробітниками навчилися техніці складання сімейної карти – генограми, як методу самопізнання і пізнання своєї родини. Більш детально зупинилися на технології проведення серед підлітків сімейної конференції, її основних етапах, принципах та правилах. Учасники розглянули причини ризикованої поведінки молоді та методи визначення схильності до ризику.

Підбиваючи підсумки робочого дня, начальник колонії Юрій Величко зазначив, що позитивний європейський досвід та передові практики стануть досить корисними для персоналу колонії в роботі з вихованцями.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »