22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22
232425262728
293031
дата з:
по:
10.05.2017
Державна пенітенціарна служба України

У телеефір вийшов дев'ятий випуск проекту Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції «Розмови на межі» (ВІДЕО)

03 травня 2017 року в телевізійний ефір та Інтернет-простір вийшов дев'ятий випуск телевізійного проекту Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції «Розмови на межі». Проект представляє розказані засудженими власні життєві історії з метою донесення до суспільства думки про можливість кардинальних особистісних змін в житті людей, які опинилися за межею закону.

Цього разу свої думки про минуле, сьогодення, а також своє теперішнє ставлення до протиправних вчинків висловлював засуджений Сергій. Свою злочинну кар’єру цей молодий чоловік розпочав ще підлітком: з крадіжок та пограбувань. З вироками суду хлопець довго не погоджувався, часто порушував встановлений порядок в установах виконання покарань. За час відбування покарань Сергій, навіть, спробував дочасно покинути стіни виправного закладу, за що отримав ще більший термін, котрий доведеться коротати в тюремних стінах. Сьогодні засуджений жалкує, що присвятив своє життя злочинам та шкідливим звичкам, а не розумним речам. Зараз Сергій запевняє, що кардинально змінив свої погляди на злочин та покарання. "Тепер я хочу жити інакше, одружився і прагну сімейного затишку та тепла", - такими словами завершує своє інтерв'ю Сергій.

Авторський колектив проекту вважає, що відверті розповіді його героїв здатні не лише проілюструвати думки та переживання людей, що опинилися в ізоляції, а в деякому сенсі попереджувати скоєння повторних злочинів особами, які стали на злочинний шлях. Адже не рідко в своїх інтерв’ю засуджені жалкують про своє не добропорядне минуле і запевняють, що найбажана для них цінність – це свобода.

Довідка: Програма «Розмови на межі» виходить щосереди в ефірі двох регіональних каналів: ТРК «Регіон» та «Громадське телебачення Дніпра». Також всі бажаючі можуть переглянути випуски проекту на каналі «Територія каяття» відеохостингу «YouTube» та в однойменних групах соціальних мереж «В контакте» та «Фейсбук».

Анна Трушова,
автор проекту "Розмови на межі"

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »