22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
16.05.2017
Державна пенітенціарна служба України

Вихованці Кременчуцької колонії, що на Полтавщині, відвідали кіноклуб Docudays UA

15 травня 2017 року для вихованців Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було організовано перегляд документальної стрічки «Нові герої», створеною режисером Романом Бондарчуком.

Захід відбувся в рамках функціонування в установі Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. На початку хлопці переглянули презентацію про основоположні права людини та дитини, обговорили національні та європейські документи, які їх регламентують. Після перегляду юнаки придумали власні назви до стрічки та виокремили червону лінію фільму. Разом з модератором підлітки обговорили життєві ситуації, де порушувались їх права, та визначили конструктивні шляхи виходу з ситуацій. При цьому застосували метод експертів Ради Європи та Європейського Союзу «Корзина проблем».

«Людина, яка не розбирається в законодавстві, не знає про свої права та обов'язки, не уявляє, що потрібно робити, якщо виникне складна ситуація, і є беззахисною перед усілякими негараздами. Таку людину можна змусити робити те, чого вона не повинна робити, або позбавити того, на що вона має право. Тому всім нам потрібно знати свої права», - зазначив начальник колонії Юрій Величко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »