26 квiтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
31.05.2017
Державна пенітенціарна служба України

Керівництво Бахмутської установи виконання покарань (№6) Донецької області організували свято малюкам і відпочинок для їхніх батьків - співробітників установи

27 травня 2017 року напередодні Дня захисту дітей працівники Бахмутської установи виконання покарань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (№6) за підтримкою профспілкової організації установи організували свято своїм малюкам та відпочинок для дорослих, а саме екскурсію на «Страусину ферму», яка знаходиться у місті Ямпіль Краснолиманського району Донецької області. Скільки ж було радощів коли окрім страусів дітлахи побачили там інших диких тварини (гімалайських ведмедів, степових вовків, ціле сімейство Благородного оленя, чорних та білих лебедів, диких кабанів, африканського верблюда та безліч інших диких тварин).

З метою відпочинку й оздоровлення дітлахи зі своїми батьками мали змогу відвідати й інший мальовничий куточок природи – Ямпольське лісництво, що розташоване поруч із фермою. На території лісництва нашим співробітникам було запропоновано ще одну екскурсію стежкою «Лісне намисто», де вони мали змогу помилуватися справжніми перлинками природи (річковими тваринами, островами «Любов» і «Надія», лісним озером, поляною диких звірів, зоокуточком, колодязем живої води та ін.).

1 червня – Міжнародний день захисту дітей, який бере своє коріння ще з 1925 року , коли Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско відшукав дітей, що залишилися без батьків, та організував для них справжнє національне свято . Офіційно свято було встановлено в післявоєнному 1949 році на листопадовому Конгресі міжнародної демократичної федерації жінок. Перший у світовій історії День захисту дітей відзначали 1 червня 1950 року. Відтепер пройшло більш ніж півстоліття , а діти потребують не менше захисту , уваги та підтримки , ніж у повоєнні роки.

Діти – це наше щастя, наша гордість, наше майбутнє, заради них ми живемо. Заради них ми готові відразу, забути про все на світі, але тільки не про наших дітей.

Протягом поїздки співробітники поспілкувалися між собою в неформальній обстановці, що, безумовно, сприяло покращенню мікроклімату в колективі, мали змогу зробити безліч оригінальних фотознімків і гарно відпочити.

В цілому культурно-масові заходи такого типу відіграють дуже важливу роль у процесі підтримки морального та фізичного здоров’я співробітників установи та допомагають отримати позитивні емоції, що в подальшому безумовно покращує трудову ефективність персоналу та престиж Державної кримінально-виконавчої служби України.

Аліна Ніфталієва,
старший інспектор (із виховної та
соціально-психологічної роботи)
відділу по роботі з персоналом
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »