22 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
31.05.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Синельниківській виправній колонії (№94), що на Дніпропетровщині, попереджено спробу доставки заборонених предметів до установи

29 травня 2017 року, завдяки пильності та професіоналізму співробітників відділів охорони, режиму та нагляду Синельниківської виправної колонії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (№94), було попереджено чергову спробу доставки заборонених предметів до установи.

Так, під час здійснення патрулювання прилеглої до установи території з метою попередження потрапляння за допомогою перекидів на територію охороняємого об'єкту заборонених предметів біля маскувальної огорожі на території гаражу установи на даху одного із підсобних приміщень був помічений та затриманий громадянин Б., який тримав у руках поліетиленовий пакет. Під час огляду пакунку було встановлено, що в ньому містяться пластикові пляшки у кількості 3-х штук ємністю по 0,5 л кожна, заповнені прозорою рідиною з характерним запахом алкоголю. В ході опитування вищевказаний громадянин пояснив, що в пластикових пляшках горілка, яку він мав наміри доставити на територію охороняємого об'єкту шляхом перекиду через основну огорожу.

Про дану подію було повідомлено чергову частину Синельниківського ВП НП. Вищевказані пластикові пляшки з прозорою рідиною з характерним запахом алкоголю були оглянуті та вилучені для проведення експертизи.

На теперішній час за вказаним фактом проводиться перевірка та заходи, що спрямовані на встановлення осіб, причетних до цього правопорушення.

Прес-служба Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »