18 липня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
31.05.2017
Державна пенітенціарна служба України

Запоріжжя: на базі Бердянської виправної колонії (№ 77) пройшли навчально-методичні збори заступників начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів з інтендантського та комунально-побутового забезпечення Південно-Східного міжрегіонального управління

26 травня 2017 року з метою обміну позитивним досвідом, підвищення майстерності та фахової підготовки на базі Бердянської виправної колонії (№ 77) пройшли навчально-методичні збори заступників начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів з інтендантського та комунально-побутового забезпечення Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

В ході навчально-методичних зборів були розглянуті і відпрацьовані ряд важливих питань. Це і організація харчування, хлібопечення, лазне-прального обслуговування, стан кімнат тривалих і короткострокових побачень, робота складського господарства а також інженерних мереж.

Завершилася робота оперативною нарадою, в ході якої були розглянуті актуальні питання діяльності колоній. Було відзначено, що організація харчування і умови тримання засуджених в Бердянській колонії перебувають на належному рівні, але прагнення до кращого завжди повинне бути присутнім.

Подібні виїзні збори дуже корисні. Керівники служб мають можливість побачити як діють в даному напрямку інші установи, перейняти корисний досвід колег і поділитися своїм.

Ірина Нікуліна,
Бердянська виправна колонія
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№ 77)

версія для друку
Розширений пошук »