19 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
31.05.2017
Державна пенітенціарна служба України

Дніпропетровщина: співробітниками Нікопольського міжрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління підписано Меморандум про співпрацю з місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

29 травня 2017 року в приміщенні Нікопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч з працівниками Нікопольського міжрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

В ході зустрічі в рамках законів України «Про безоплатну правову допомогу» та «Про пробацію» була досягнута домовленість про плідну співпрацю та підписано Меморандум. Після зустрічі в приміщенні Центру були розміщенні друковані інформаційні матеріали на тему: «Досудова доповідь». Також працівникам Нікопольського міжрайонного відділу з питань пробації були надані брошури з контактами Центру для розміщення в приміщенні відділу на дошці об’яв та візитки для розповсюдження.

Прес-служба Південно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »