18 липня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
31.05.2017
Державна пенітенціарна служба України

Кременчуцьку виховну колонію, що на Полтавщині, відвідали представники прокуратури

30 травня 2017 року до державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з робочим візитом завітали прокурор Полтавської області Микола Кармазін, начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Полтавської області Аліна Букало, тимчасово виконуючий обов’язки прокурора Кременчуцької місцевої прокуратури Богдан Ольховський та заступник керівника Кременчуцької місцевої прокуратури Юлія Ребрик.

У супроводі адміністрації колонії прокурори здійснили обхід житлових приміщень та приміщень комунально-побутового призначення установи. Відвідали навчальні класи загальноосвітньої школи та майстерні професійно-технічного училища, де ознайомилися з особливостями навчально-виховного процесу освітніх закладів.

Посадовці провели особистий прийом юнаків та надали аргументовані і змістовні відповіді на поставлені питання стосовно паспортизації та можливості виїзду за кордон після умовно-дострокового звільнення з установи.

Прокурори надали позитивну оцінку зусиллям та діяльності адміністрації виховної колонії в напрямку забезпечення прав вихованців та створення необхідних умов для відбування покарання.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »