16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Повідомлення ініціативної групи з формування Громадської ради при Центральному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 13.06.2017
Державна пенітенціарна служба України

Керівникам Громадських рад управління ДПтС України в Житомирській області, управління ДПтС України в Черкаській області й управління ДПтС України в Чернігівській області (що ліквідуються) в термін до 1 липня 2017 року надати документи кандидатів на включення до Громадської ради при Центральному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації - за визначеним порядком (який обумовлює включення представників ІГС до Громадських рад при центральних органах виконавчої влади).

Документи надсилати за адресою: 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, 2, Ініціативна група (Громадська рада).

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »