24 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
02.08.2017
Untitled Document

Відпочинок курсанта Академії Державної пенітенціарної служби
з результативним підвищенням спортивної майстерності

В літній період всі студенти вітчизняних вишів, зазвичай, перебувають на канікулах: хтось відпочиває на морських берегах, хтось на риболовлі, а хтось вибирає специфічні види відпочинку. Подібний специфічний вид відпочинку вибрав курсант Академії Державної пенітенціарної служби сержант внутрішньої служби Шмельов Станіслав Володимирович, який місяць своєї канікулярної відпустки вирішив не гаяти дарма: будучи членом збірної команди академії з боротьби дзюдо окрім залучення до тренування із вказаного виду боротьби у рідному місті, прийняв участь у першостях, що проходили у різних населених пунктах Миколаївської області, а саме у:

- «Відкритому всеукраїнському турнірі «Мир» пам’яті засновника боротьби дзюдо в світі Дзіґоро Кано» (14-15 липня 2017 року);

- «Всеукраїнському турнірі з боротьби дзюдо пам’яті майстра спорту СРСР, неодноразового чемпіона України та призера СРСР Первушина Олександра Федоровича (25-26 липня 2017 року)»;

- «Всеукраїнському турнірі з боротьби дзюдо присвяченому Дню високомобільних десантних військ Збройних Сил України» (31 липня – 02 серпня 2017 року).

За результатами участі в усіх трьох турнірах виборов чемпіонство у ваговій категорії до 81 кг., одночасно представляючи рідну академію хоч і єдиноосібно але ефектно запам’ятався учасникам вказаних турнірів.

Іван Паламарчук

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »