23 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
16.08.2017
Untitled Document

Розширення шляхів правової просвіти засуджених та суб’єктів пробації

15 серпня 2017 року у Міністерстві юстиції України проведено робочу зустріч представників Координаційного центру з надання правової допомоги, Департаменту пробації, Департаменту Державної кримінально-виконавчої служби України та Відділу інспектування дотримання прав людини в пенітенціарних закладах з питань реалізації прав засуджених та суб’єктів пробації на правову допомогу.

В ході заходу було обговорено шляхи майбутньої співпраці у напрямку правової просвіти засуджених та суб’єктів пробації, зокрема щодо створення дистанційних пунктів доступу до безплатної правової допомоги у приміщеннях установ виконання покарань та органах пробації, проведення спільних просвітницьких заходів, залучення фахівців центрів з надання правової допомоги до участі у курсах з підготовки до звільнення засуджених, розроблення та розповсюдження інформаційних матеріалів.

Досягнуто домовленості щодо підготовки до кінця поточного місяця спільного Плану заходів з реалізації обговорених ініціатив.

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »