19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
16.08.2017
Untitled Document

Тактико-спеціальна підготовка для співробітників ДКВСУ

В Одесі з ініціативи заступника командира воєнізованого формування ДКВС України Максима Лайтана відбувся одноденний семінар з тактико-спеціальної підготовки.

Захід проведено за участю ветерана спецпідрозділу "Омега", учасника АТО, офіцера добровольчого полку Дніпро-1, інструктора ізраїльської бойової техніки «Крав Мага», підполковника запасу Олега Латашінського.

Співробітники підрозділу відпрацювали прийоми рукопашного бою, правила ефективного і безпечного поводження зі зброєю та навички з надання медичної допомоги при пораненнях в надзвичайних обставинах.

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »