23 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.09.2017
Untitled Document

На підприємстві Синельниківської виправної колонії (№ 94) розпочато випуск колючо-ріжучої стрічки «Єгоза»

На підприємстві Синельниківської виправної колонії (№ 94) було виготовлено та запущено верстат по виготовленню армованої колючо-ріжучої стрічки АКЛ «Єгоза».

Також було створено ділянку по виробництву цього ж виду продукції, де додатково працевлаштовано засуджених установи. На даний момент вже виготовлено близько 100 комплектів діаметром 600 мм. Даний вид продукції був створений для забезпечення власних потреб установи в напрямку покращення стану ізоляції засуджених. Однак КРС «Єгоза» планується поставляти і на інші підприємства району.

У рамках співпраці між підприємствами Південно-Східного міжрегіонального управління подібне устаткування поставлене до ДП "Підприємство ДКВС України (№21)". Укладений договір на виготовлення і постачання подібного устаткування на ДП "Підприємство ДКВС України (№ 26)".

Керівництво підприємства не збирається зупинятись на досягнутому і планує в подальшій діяльності продовжувати сприяти залученню засуджених до праці та ефективно співпрацювати з органами місцевого самоврядування і збільшувати обсяги та асортимент продукції.

Безперебійна робота підприємства не тільки забезпечує додаткові обсяги виробництва, але й дозволяє додатково залучити до оплачуваної роботи засуджених.

Синельниківська виправна колонія Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№94)

версія для друку
Розширений пошук »