28 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.09.2017
Untitled Document

Диканівську виправну колонію (№ 12) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники благодійної організації

13 вересня 2017 року Державну установу «Диканівська виправна колонія (№ 12)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали представники благодійної організації «100% життя», які допомагають засудженим подолати наслідки залежності від алкоголю та наркотичних засобів в умовах установ виконання покарань.

Представники організації провели із засудженими тестування, психокорекційні бесіди, направлені на усвідомлення причин та способів подолання наркотичної залежності, а також способів захисту від ВІЛ-інфекції. Засуджених цікавили питання надання допомоги після звільнення та наявність реабілітаційних центрів, їх адреси.

Як зазначив начальник установи Андрій Гуменюк, саме завдяки просвітницькій роботі та засобам особистої безпеки і гігієни людині надається можливість не захворіти на ВІЛ-інфекцію.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »