23 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.09.2017
Untitled Document

В Божковській виправній колонії (№ 16) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено заняття із співробітниками

13 вересня 2017 року в Державній установі «Божковська виправна колонія (№ 16)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено заняття з персоналом відділу соціально-виховної та психологічної роботи.

Темою заняття стало вивчення вимог Методичних рекомендацій з питань підготовки характеристик на засуджених. Персоналу відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи вказано, що складання характеристик потрібно здійснювати виключно згідно вимог Методичних рекомендацій Міністерства юстиції. Головним завданням даного заходу є здобуття глибоких теоретичних знань з метою забезпечення виконання персоналом відділу соціально-виховної та психологічної роботи своїх службових обов’язків.

Як зазначив заступник начальника із соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Коломієць, проведення подібних занять покращує рівень професіоналізму серед персоналу установи.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »