24 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
2223
24
25262728
293031
дата з:
по:
04.10.2017
Untitled Document

В Торецькій виправній колонії (№2) відзначили свято створення Всесвітньої Федерації профспілок

Працівники профспілкових організацій відзначають своє професійне свято. У Торецькій виправній колонії (№2) про це свято також не забувають. В цей день ми висловлюємо подяку тим, хто завжди відстоює інтереси співробітників.

Робота профспілкової організації багато в чому залежить від її лідера. Так, хочеться подякувати голові профспілки Торецької виправної колонії (№2) підполковнику вн.сл. Онищенку Роману - це захоплена, активна, життєрадісна людина, він завжди готовий прийти на допомогу. У нього багато цікавих ідей в усьому: як організувати відпочинок, підтримати людину в скрутну хвилину, надати матеріальну та моральну допомогу.

Робота профспілкового лідера в усі часи була необхідною, багатогранною і вкрай складною. Вона охоплює різні сторони життя. Саме до голови організації члени профспілки звертаються за допомогою. Він приймає на себе проблеми своїх колег та допомагає в їх вирішенні. Колектив профспілкового комітету бере участь в житті кожного співробітника. Тільки в такому колективі, де профком зацікавлений в створенні оптимальних умов праці для співробітників, можна відчувати себе комфортно і впевнено.

Профспілкова організація розділяє радість і біль співробітників, кожен може розраховувати на підтримку у важкій ситуації, вони завжди допоможуть і словом і справою, ніколи нікому не відмовлять у допомозі.

Також профспілка не забуває про цікаве дозвілля своїх співробітників. Так, традиційними стали поїздки на море, в ліс за грибами. До свят завжди закуповуються подарунки. Не забувають також про дітей співробітників. До Нового Року всі малюки отримують солодощі від справжнього діда Мороза та Снігуроньки. Вони завжди пам'ятають про пенсіонерів кримінально-виконавчої системи та ветеранів.

Начальник установи полковник вн.сл. Олександр Григоренко вручив голові профспілки Лист-подяку та від імені всього колективу привітав із професійним святом: «Від щирого серця хочеться подякувати профспілковій організації Торецької виправної колонії (№2) за їхнє добре, чуйне серце та душу, побажати благополуччя, щастя, міцного здоров'я, нових професійних успіхів і мирного неба над головою».

Торецька виправна колонія Південно-Східного МРУ ПВКПП МЮУ (№2)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »