13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.10.2017
Untitled Document

Конотопський виправний центр (№ 130) Північно-Східного міжрегіонального управління співпрацює з місцевими органами влади

Hачальник державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Ігор Нестеренко взяв участь у спільній координаційній нараді на базі Конотопської місцевої прокуратури щодо стану додержання вимог законодавства по матеріально-побутовому та медико-санітарному забезпеченню засуджених та ув’язнених осіб в державній установі «Конотопський виправний центр (№ 130)» та ізоляторі тимчасового тримання №4 м. Конотоп ГУНП в Сумській області.

Для забезпечення належної співпраці в ході наради було заслухано доповідь начальника Конотопського виправного центру (№ 130) та начальника ІТТ № 4 м. Конотоп про проведену роботу за зазначеними напрямками протягом 2016-2017 років та винесено на обговорення проблемні питання для спільного їх вирішення.

Працівниками прокуратури з позитивного боку було відмічено, що в установах, керівники яких присутні на нараді, проведено великий об`єм робіт по покращенню матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »