16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.10.2017
Untitled Document

«Дня відкритих дверей» в державній установі «Ольшанська виправна колонія (№53)»

Днями в державній установі «Ольшанська виправна колонія (№53)» проведено «День відкритих дверей».

Цього дня установу відвідали голова спостережної комісії Олексій Бродецький, представники спостережної комісії при Миколаївській районній адміністрації Миколаївської області, представники громадської організації «Пенітенціарна ініціатива», представники релігійних конфесій які постійно проводять богослужіння в установі та родичі засуджених.

У ході візиту всі учасники мали змогу ознайомитися з умовами та порядком відбування покарання особами, позбавленими волі. Проводив екскурсію заступник начальника виправної колонії із соціально виховної та психологічної роботи Євген Явкін.

Розпочалось знайомство з вечірньої школи при установі, де цього річ за парти сіли 38 засуджених. Також представниками районної влади було проведено прийом засуджених з особистих питань, де могли ретельно в умовах конфіденційної співбесіди розібрати турбуючи засуджених питання.

Далі гості попрямували до відділення соціально-психологічної служби №5, де проживають та проводять основний час утриманці колонії. Під час відвідування території установи гостям розповіли про особливості режиму утримання засуджених, про їхню працю, навчання та організацію культурного дозвілля.

Після цього гості завітали до кімнат короткострокових та тривалих побачень. Учасники заходу були приємно вражені умовами, в яких засуджені та їхні рідні проводять час разом.

Підсумовуючи захід, Євген Явкін який зазначив:

-«Проведення таких заходів, як День відкритих дверей допомагатиме нам вдосконалювати нашу роботу. Адже ми чуємо багато різних думок і розуміємо на що треба звернути увагу, що треба доопрацювати. Кожен з нас сьогодні зробив свій внесок у покращення справи перевиховання осіб, які скоїли правопорушення і сподіваюсь, це позитивно впливатиме на процес їхнього виправлення».

версія для друку
Розширений пошук »