12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.10.2017
Untitled Document

Проведення урочистих культурно-масових заходів з нагоди свята Воздвиження Хреста Господнего в державній установі «Ольшанська виправна колонія (№53)»

B установі на будівельному майданчику де триває возведення храму установи, було проведено святкове богослужіння з свята Воздвиження Хреста Господнего, за участю протоієрея Української православної церкви Іоана, який постійно веде в установі душпастирську роботу із засудженими та інших представників УПЦ та персоналу установи.

Почався захід з вітання до вірян та вступної проповіді протоієрея про збереження людяності та взаємної поваги в скрутні для країни часи. протоієрей наголосив про недопущення розколу в суспільстві та дотримання християнських канонів в житті кожного, стриманості та миролюбства.

Також протоієрей Іоан щиро подякував засудженим, що приймають участь в будівництві храму та закликав всіх вірян установи до миру та злагоди. В молебні брали участь представники православної ієпархії та засуджені що сповідають православ’я .

Загалом захід було проведено з додержанням всіх вимог церковних кононів в умовах гармонії та взаєморозуміння.

Слід відмітити, що храм установи отримав при закладанні таку ж назву як вищеозначене свято та є єдиним в Україні храмом УПЦ з такою назвою.

На даному святковому заході були присутні засуджені православної християнської віри, загальною кількістю більш двохсот осіб, а також представники адміністрації колонії.

Адміністрацією установи було забезпечено безперешкодну можливість участі в даному заході всім бажаючим засудженим.

версія для друку
Розширений пошук »