12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.10.2017
Untitled Document

У Селидівській виправній колонії (№82) підвели підсумки роботи на чолі з куратором установи

У Селидівській виправній колонії (№82) відбулося підведення підсумків роботи установи за 9 місяців 2017 року. Захід відбувся під головуванням куратора установи, першим заступником начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Дмитром Сало та начальником ДКВС України Юрієм Кузнецовим.

З метою належної оцінки результатів оперативно-службової та фінансово-господарської діяльності установи за дев’ять місяців поточного року, в супроводі начальника Селидівської виправної колонії (№82) Олексія Чуєва та керівного складу установи представники Управління здійснили комплексний обхід житлової та промислової зон установи, ДІЗО/ПКТ, сектору максимального рівня безпеки, пекарні, їдальні для засуджених, периметру, розплідник для службових собак, вартове приміщення.

Насамкінець особовий склад установи було зібрано для підведення підсумків роботи відділів та служб та більш детального обговорювання певних недоліків, та шляхи їх виправлення. Намічені пріоритетні напрямки та строки їх виконання. Завдання зрозумілі та прийняті в роботу. Так, в ході перевірки роботи відділів та служб Селидівської виправної колонії (№82) надано оцінку «задовільно».

Прес – служба Селидівської ВК Південно – Східного МУПВКПП МЮ (№82)

версія для друку
Розширений пошук »