12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.10.2017
Untitled Document

Північно-Східне міжрегіональне управління - пробація: профілактика захворювань туберкульозу та вірусних гепатитів

B Дергачівському міськрайонному відділі з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбувся захід за участі соціального працівника Харківського обласного благодійного фонду «Парус» Юрія Петренко, для осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку у відділі пробації, на тему «Профілактика захворювань туберкульозу та вірусних гепатитів».

Соціальний працівник розповів суб'єктам пробації про те, що потрібно для виявлення туберкульозу на ранній стадії, про симптоми вірусних гепатитів, джерела захворювань та складові профілактики.

«Своєчасне виявлення туберкульозу та вірусних гепатитів є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей», - наголосив Юрій Петренко.

Начальник Дергачівського міськрайонного відділу з питань пробації Наталія Шовкун висловила побажання усім присутнім щодо дотримання правил гігієни, а також рекомендацій попередження захворювання вірусними гепатитами та туберкульозом.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »