25 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
04.10.2017
Untitled Document

В Торецькій виправній колонії (№ 2), що на Донеччині, підведені підсумки роботи установи за 9 місяців 2017 року

04 жовтня 2017 року в Торецькій виправній колонії (№ 2) у присутності першого заступника начальника Південно-Східного міжрегіонального управління– куратора установи підведені підсумки роботи установи за 9 місяців 2017 року. На підведенні підсумок також були присутні: начальник ДКВС України підполковник внутрішньої служби Юрій Кузнецов, начальник відділу охорони, режиму та нагляду в Донецькій області УДКВСУ Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ підполковник внутрішньої служби Сергій Грабовський.

Розпочався захід з обходу охороняємої території, а саме: відвідали периметр установи, ДІЗО/ПКТ, караульне приміщення, їдальню для засуджених, відділення СПС. Під час обходу керівництвом управління керівництву установи були надані рекомендації та вказані недоліки.

Після обходу був проведений прийом засуджених з особистих питань, на який звернулося 3 особи із числа засуджених. Керівництвом управління надані вичерпні відповіді на питання засуджених.

На підведення підсумків в актовій залі зібрались заступники начальника установи, начальники відділів та служб. Кожному доповідачу керівництво управління вказувало на недоліки, виявлені під час обходу, надавало побажання та рекомендації.

Торецької виправної колонії Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ ( (№ 2)

версія для друку
Розширений пошук »