19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718
19
2021
22232425262728
293031
дата з:
по:
04.10.2017
Untitled Document

Співпраця Суворовського та Дніпровського районних секторів Херсонського міського відділу з питань пробації з міським центром зайнятості та поліцією

Cпівробітниками Суворовського та Дніпровського районних секторів Херсонського міського відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено спільний прийом клієнтів пробації із залученням провідного фахівця відділу активної підтримки безробітних Херсонського міського центру зайнятості Алькіної Людмили Павлівни та дільничних офіцерів Суворовського та Дніпровського відділень поліції Кобзаря Андрія Васильовича та Голуба Ігора Володимировича.

Під час зустрічі присутніх ознайомили з послугами, які надає центр зайнятості, наявністю вакансій, можливістю набуття нової професії та практичними порадами щодо пошуку роботи. Фахівець з центру зайнятості Алькіна Л.П. роз’яснила присутнім про право на виплату допомоги по безробіттю, необхідні для цього умови, порядок реєстрації в центрі зайнятості та надала інформацію щодо нової послуги «Електронна черга» – сервісу, за допомогою якого кожний громадянин може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, зареєструватися на первинний прийом до центру зайнятості або отримати консультацію.

Дільничні інспектори провели з підобліковими індивідуально-профілактичні бесіди, спрямовані на запобігання вчинення повторних правопорушень та злочинів, порушення поведінки в громадських місцях.

Проведена спільна робота за участю представників різних організацій є найбільш ефективною для виправлення та ресоціалізації засуджених, особливо схильних до вживання спиртного, наркотиків та які не мають постійного місця роботи. Вони потребують особливої уваги та індивідуального підходу.

Херсонський міський відділ з питань пробації

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »