12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.10.2017
Untitled Document

МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО ПРОВІВ НАРАДУ ІЗ КОЛЕКТИВОМ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ХАРКІВЩИНИ

Міністр юстиції України Павло Петренко, в рамках робочого візиту до Харківської області, провів нараду із колективом територіальних органів Харківщини.

Участь в нараді, на чолі з начальником Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Олександром Крикушенко, взяли участь керівництво та персонал міжрегіонального, начальники державних установ та керівники державних підприємств Харківської області.

Під час наради Павло Дмитрович довів персоналу кримінально-виконавчої служби пріоритетні та перспективні заходи щодо подальшого реформування пенітенціарної системи, наголосив на її важливе місце в державі, суспільстві та в системі державної правової політики. Міністр юстиції України зауважив, що саме від персоналу залежить стабільне майбутнє не тільки Державної кримінально-виконавчої служби України, а і законність та правопорядок в державі.

Наприкінці наради Павло Петренко побажав персоналу міжрегіонального управління наснаги та життєвих сил в своїй повсякденній і відповідальній праці.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »