25 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
05.10.2017
Untitled Document

Синельниківську виправну колонію (№94) відвідали представники Департаменту Державної кримінально-виконавчої служби

Синельниківську виправну колонію (№ 94) з робочим візитом відвідали директор Департаменту Державної кримінально-виконавчої служби Міністерства юстиції України Оксана Пащенко та начальник відділу оперативної роботи та боротьби із злочинністю Управління організації оперативної роботи Департаменту Державної кримінально-виконавчої служби України Максим Тарадай у супроводі начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Володимира Мелюхова.

В рамках візиту вони ознайомилася з умовами тримання та комунально-побутовим забезпеченням засуджених.

У супроводі виконуючого обов’язки начальника установи майора внутрішньої служби Юрія Коляди було здійснено обхід території установи. Безпосередньо керівництво Департаменту ДКВС України відвідали відділення СПС, де проживають засуджені, їдальню та виробничі дільниці; ознайомилися з продукцією, яку виробляють в установі.

Після огляду об'єктів установи директор Департаменту ДКВС України Оксана Пащенко надала оцінку роботі персоналу установи та вказала на пріоритетні напрямки роботи в подальшому.

Синельниківська виправна колонія Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№94)

версія для друку
Розширений пошук »