12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.10.2017
Untitled Document

Тренінг для керівного персоналу Центрально-Західного МРУ та пробації Міністерства юстиції щодо вивчення базових понять динамічної безпеки

Конференц-зал готелю «Рейкарц Оптіма Вінниця» відкрив двері для проведення тренінгу із керівним персоналом Центрально-Західного МРУ та установ виконання покарань щодо впровадження динамічної безпеки за участі національних експертів Ради Європи доктором юридичних наук Іриною Яковець та кандидатом юридичних наук Констянтином Автуховим, а також менеджера проекту «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні» Сандаковою Ольгою.

Тренінг відбувався за підтримки Ради Європи та Міністерства юстиції. Учасниками обговорювались питання про способи організації процесу виконання кримінальних покарань у виді позбавлення волі, який базується на розвитку позитивних відносин із засудженими, їх зайнятості, встановленні довірливих професійних відносин з ними та ефективної комунікації, що призводить до обізнаності персоналу з процесами, які відбуваються у місцях тримання засуджених до позбавлення волі.

Атмосфера між керівниками державних установ ЦЗМУ та експертами проекту «Динамічна безпека в установах виконання кримінальних покарань», була дружньою та відкритою, учасники ділились практичним досвідом та висвітлювали проблемні питання роботи із засудженими.

Аудиторія із захопленням та жвавістю «будували» Ідеальну в'язницю, обговорювали яким чином можна забезпечити існування такої в'язниці та дотримання відповідних правил (із зазначеними причинами, чому не завжди дотримаються) і що можна зробити для їх впровадження в життя.

Запрошені та керівництво Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації щиро вдячні Міністерству юстиції та команді проекту «Подальша підтримка пенітенціарної системи в Україні» за проведення навчального тренінгу та надіється на подальшу співпрацю.

Центрально - Західне міжрегіональне управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »