12 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Грудень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11
12
1314151617
18192021222324
25262728293031
дата з:
по:
05.10.2017
Untitled Document

Тренінг для керівного персоналу Центрально-Західного МРУ та пробації Міністерства юстиції щодо вивчення базових понять динамічної безпеки

Конференц-зал готелю «Рейкарц Оптіма Вінниця» відкрив двері для проведення тренінгу із керівним персоналом Центрально-Західного МРУ та установ виконання покарань щодо впровадження динамічної безпеки за участі національних експертів Ради Європи доктором юридичних наук Іриною Яковець та кандидатом юридичних наук Констянтином Автуховим, а також менеджера проекту «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні» Сандаковою Ольгою.

Тренінг відбувався за підтримки Ради Європи та Міністерства юстиції. Учасниками обговорювались питання про способи організації процесу виконання кримінальних покарань у виді позбавлення волі, який базується на розвитку позитивних відносин із засудженими, їх зайнятості, встановленні довірливих професійних відносин з ними та ефективної комунікації, що призводить до обізнаності персоналу з процесами, які відбуваються у місцях тримання засуджених до позбавлення волі.

Атмосфера між керівниками державних установ ЦЗМУ та експертами проекту «Динамічна безпека в установах виконання кримінальних покарань», була дружньою та відкритою, учасники ділились практичним досвідом та висвітлювали проблемні питання роботи із засудженими.

Аудиторія із захопленням та жвавістю «будували» Ідеальну в'язницю, обговорювали яким чином можна забезпечити існування такої в'язниці та дотримання відповідних правил (із зазначеними причинами, чому не завжди дотримаються) і що можна зробити для їх впровадження в життя.

Запрошені та керівництво Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації щиро вдячні Міністерству юстиції та команді проекту «Подальша підтримка пенітенціарної системи в Україні» за проведення навчального тренінгу та надіється на подальшу співпрацю.

Центрально - Західне міжрегіональне управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »