24 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
05.10.2017
Untitled Document

Керівництвом Сумської виправної колонії (№ 116) Північно-Східного міжрегіонального управління здійснено робочий виїзд до Сумського відділу поліції

Проведено робочу зустріч керівництва державної установи «Сумська виправна колонія (№ 116)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальника Сумського відділу поліції (м.Суми) ГУ Національної поліції України в Сумській області підполковника поліції Павла Карабути.

Під час заходу були обговорені питання взаємодії установи з місцевими підрозділами поліції в частині попередження злочинів на території, прилеглій до установи, а саме потрапляння до зони, що охороняється, заборонених предметів. Також було розглянуто питання вдосконалення співпраці щодо порядку затримання злочинців та оформлення матеріалів в передбаченому відповідними нормативними документами порядку.

«Співпраця підрозділів поліції міста Суми з установою і надалі буде тривати в спільному законодавчому руслі», - зазначив під час зустрічі начальник установи Анатолій Гамалей.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »