24 вересня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.10.2017
Untitled Document

У Селидівській виправній колонії (№82) ведуться роботи щодо покращення кінологічної служби

Нещодавно команда Селидівської виправної колонії (№82) взяла участь у змаганнях з багатоборства кінологів серед установ Південно – Східного міжрегіонального управління. В змаганнях такого рівня наша команда брала участь вперше, отож той досвід, який ми перейняли у більш досвідчених команд, намагатимемося втілити в організації несення кінологічної служби. Дуже вразив рівень підготовки собак команд, які зайняли призові місця. Тому з’явилось велике бажання підняти підготовку службових собак та молодших інспекторів-кінологів на новий рівень.

Одразу після закінчення змагань керівництво установи прийняло рішення оновити склад службових собак, які тримаються в установі. Вперше в нас з’явились собаки спеціально виведеної породи для несення вартової служби - чорний російський тер'єр (англ. Russian Black Terrier) або собака Сталіна (також РЧТ, черниш) — порода отримана в розпліднику «Червона зірка» в кінці 40-х, початку 50-х років для службових і військових цілей. Незважаючи на назву, тер'єром вона є малою мірою, так як при схрещуванні брало участь понад 17 порід. Чорний російський тер'єр службова порода, з розвиненим інстинктом охороняти і захищати свою зграю або територію. Більшість сторожових собак агресивно атакує непроханих гостей, але не чорний тер'єр. Їх тактика швидше партизанська і заснована на обороні, а не напад. Замість того, щоб вилетіти на порушника, чорний тер'єр дасть йому наблизитися, а потім атакує. Вони люто захищають сім'ю і власність, але зазвичай розмірів та виду цієї собаки достатньо, щоб охолодити «гарячі голови». Собака стає збудженої, якщо вважає, що загроза реальна, але швидко заспокоюватися, як тільки загроза зникає, саме тому вона ідеально підходить для вартової служби.

Тож, оновлення триває. В майбутньому планується повністю оновити склад службових собак для несення вартової та розшукової служби.

версія для друку
Розширений пошук »