26 вересня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.10.2017
Untitled Document

Бердянську виправну колонію (№77), що на Запоріжжі, відвідали представники Синодального відділу Української Православної Церкви

У зв’язку із проведенням круглого столу «Сучасна практика духовно-пастирської роботи в пенітенціарних установах Південно-Східного міжрегіонального управління» та з метою огляду храму при Бердянській виправній колонії (№77) установу відвідали представники Синодального відділу Української Православної Церкви.

Під час заходу священнослужителі обійшли територію установи. Оглянули промислову зону, відділення ресоціалізації, медичну частину, їдальню. На центральній алеї представники духовенства звернулися до присутніх засуджених зі словами проповіді, роздали церковні брошури, солодощі та ікони. Засуджені з розумінням і увагою вислухали виступаючих, задали питання.

Великим кроком стало освячення місця для подальшої побудови храму Божого. Налагоджено взаємодію з надання допомоги засудженим, які не мають постійного місця проживання. Священнослужителі висловили готовність і надалі надавати консультаційну допомогу, адже релігія є одним з інструментів у виправленні засуджених і повернення їх до нормального життя.

Південно-Східнe МРУ ВКПП МЮ (№ 77)

версія для друку
Розширений пошук »