24 вересня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.10.2017
Untitled Document

У Сумській виправній колонії (№ 116) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено спільне навчання з пожежно-рятувальним підрозділом ДСНС

В державній установі «Сумська виправна колонія (№ 116)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено спільне навчання з пожежно-рятувальним підрозділом управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

У ході навчання було відпрацьовано гасіння умовної пожежі на території виробничої зони установи та рятування умовного потерпілого з числа засуджених. Під час пожежно-тактичних навчань був задіяний пожежний автомобіль пожежно-рятувального підрозділу, 10 осіб особового складу установи та 6 представників підрозділу ДСНС.

«Такі навчання для нас є дуже важливими, бо від злагоджених дій персоналу колонії та рятувальників під час пожежі залежить не тільки безперебійна робота установи, а й збереження життя і здоров’я персоналу та засуджених, матеріальних цінностей», - зазначив виконуючий обов’язки начальника установи Юрій Соломатін.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »