24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.10.2017
Untitled Document

В ДУ «Петрівська виправна колонія (№49)» проводяться заходи осінньо-зимового періоду

В Державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)» Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проводяться основні заходи по підготовці території та будівель установи до роботи в осінньо-зимовий період.

Усі роботи по підготовці об’єктів колонії до зими перебувають на постійному контролі керівництва установи. Особлива увага звертається на забезпечення надійності та безпечності експлуатації будівель та інженерних споруд, своєчасному проведенню ремонтних робіт, запобіганню виникнення аварійних ситуацій.

Так, на даний час на гуртожитку №1 виконується поточний ремонт м’якої покрівлі.

Група контрольно-аналітичної роботи

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »