19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.10.2017
Untitled Document

Амністія - виявлення гуманізму, милосердя та прощення з боку держави

Bідбулась інструктивна нарада при першому заступнику начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Бойчуку В.В., на якій були присутні не лише начальники відділів (секторів) з питань пробації міжрегіонального управління, а й заступники начальників установ з соціально-виховної та психологічної роботи та начальники відділів (груп) по контролю за виконанням судових рішень установ міжрегіонального управління.

На нараду були запрошені Вахула Любомир Михайлович, начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Вінницької області та помічник Голови Апеляційного суду Вінницької області Маняк Олександр Петрович. Також були запрошені представники від управління Національної поліції у Вінницькій області, Вінницького обласного центру зайнятості, Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

На нараді були висвітлені та обговорені проблемні питання щодо виконання Закону України від 22 грудня 2016 року № 1810-VIII «Про амністію у 2016 році».

Так, Закон передбачає звільнення за злочини, що не є тяжкими або особливо тяжкими, скоєні з необережності, зокрема, для неповнолітніх, вагітних жінок, ветеранів війни і учасників бойових дій, батьків неповнолітніх, людей з інвалідністю, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та пенсіонерів.

Також амністія стосується тих осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій.

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »