17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.10.2017
Untitled Document

В Олексіївській виправній колонії (№ 25) Північно-Східного міжрегіонального управління виготовляється обладнання для дитячих та спортивних майданчиків

В державній установі «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції вже не перший рік виконуються замовлення по виготовленню спортивного приладдя та обладнання для дитячих майданчиків.

Наразі асортимент продукції дуже розширився та сягнув 30 найменувань. Це і гойдалки, і каруселі, і велике розмаїття різноманітних гірок та дитячих комплексів. Вся продукція має відповідні сертифікати якості і користується попитом у населення.

Як зауважив перший заступник начальника установи Сергій Коніщев, ця продукція вже добре зарекомендувала себе і використовується не тільки в багатьох районах Харкова, області та за їх межами.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »