17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.10.2017
Untitled Document

В Роменській виправній колонії (№ 56) Північно-Східного міжрегіонального управління пройшли навчальні збори керівництва

Hа базі державної установи «Роменська виправна колонія (№ 56)», відбулися навчально-практичні збори керівництва Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ виконання покарань, слідчих ізоляторів.

Під час заходу було урочисто відкрито нове приміщення крамниці для засуджених. Також учасники зборів відвідали відділення соціально-психологічної служби № 5, 10, сектор довічного позбавлення волі, їдальню, банно-пральний комплекс, виробничу зону тощо.

Начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Олександр Крикушенко відзначив позитивні зрушення діяльності установи та зауважив, що найважче зробити перші кроки позитивних змін в роботі кожного колективу.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »