13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.10.2017
Untitled Document

Інтерактивна настільна гра «Знай Розумій Дій»

Спеціалісти Центру ювенальної пробації м. Одеси разом з неповнолітніми клієнтами пробації, в рамках конкурсу соціального проекту «Безпечна міграція»,розробили та організували проведення інтерактивної настільної гри «Знай Розумій Дій». Дане завдання працівники з підлітками отрималипід час участі у Молодіжній літній школі «Разом до успіху», яка проходила з 06 по 13 вересня 2017 року у м. Києві. Загалом приняли участь у грі 76 учнів 9-х класів ЗОШ № 106 міста Одеси та 14 вихованців обласного притулку для дітей "Світанок."

Дітям розповіли про Представництво МОМ в Україні, завдання даної організації та основні питання, на які слід звертати увагу при виїзді за кордон, надали інформацію по питанням протидії торгівлі людьми. Також учасникам заняття було продемонстровано документальний фільм «Життя на продаж», після перегляду якого всі мали змогу задати питання ведучим.

Завданням гри було сприяння підвищенню рівня проінформованості підлітків та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми. Розвивати необхідні вміння та навички з питань власної гідності у складній ситуації.

Психолог Центру ювенальної пробації м. Одеси Оксана Плотницька

версія для друку
Розширений пошук »