23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.10.2017
Untitled Document

В Петрівській виправній колонії (№49) відбулися пожежно-тактичні навчання з підрозділом Державної служби з надзвичайних ситуацій ДПРЧ-32

На минулому тижні в Петрівській виправній колонії (№49) були проведені спільні пожежно-тактичні навчання дій особового складу установи та підрозділу ДПРЧ-32.

За легендою навчань о 11 годині у пожежонебезпечному приміщенні виникла пожежа. Черговим помічником начальника колонії було оголошено сигнал оповіщення «Пожежа на об’єкті»,направлено до місця події підрозділ відомчої пожежної охорони установи та повідомлено про пожежу диспетчерський пункт ДПРЧ-32.

Під час навчань було відпрацьовано здійснення евакуації засуджених та їх поіменну перевірку силами чергової зміни колонії,посилення постів охорони установи,забезпечення доступу оперативно-рятувального загону до місця виникнення пожежі,рятування умовного потерпілого з числа засуджених та ліквідація пожежі.

У ході пожежно-тактичних навчань були задіяні пожежні автомобілі відомчої пожежної охорони Петрівської виправної колонії(№49),оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС смт.Петрове,10 осіб особового складу установи та 5 осіб з числа оперативно-рятувального загону служби цивільного захисту.

Такі навчання для нас є дуже важливими,відмітив підбиваючи підсумки навчань інспектор пожежної профілактики установи Ігор Календарьов,від злагоджених дій персоналу колонії та рятувальників під час пожежі залежить не тільки безперебійна робота установи,а й збереження життя і здоров’я персоналу та засуджених. Разом з тим,головне у діяльності підрозділів пожежної охорони-це профілактична робота,спрямована на встановлення відповідного протипожежного режиму та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.

Інспектор протипожежної безпеки відомчої пожежної охорони

версія для друку
Розширений пошук »