16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.10.2017
Untitled Document

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, відбувся виховний захід «Кохання у ліриці відомих поетів та письменників»

B Мелітопольській установі виконання покарань (№144) був підготовлений та проведений захід «Кохання у ліриці відомих поетів та письменників» з метою творчого розвитку та духовного збагачення засуджених жінок та неповнолітніх засуджених.

Підготовка до заходу розпочалась за декілька тижнів. Засуджені обрали для себе і вивчили напам’ять вірші та уривки з поем і п’єс. Деякі навіть виявили бажання інсценувати обрані твори. Під час вечору були запалені свічки і була створена атмосфера загадкового та романтичного настрою. Лунали вірші Ахматової, Пушкіна, Бальмонда, Блока, Єсеніна і багатьох інших відомих авторів. Організатор творчого вечору - бібліотекар установи Олена Солодовнікова зауважила: «Засуджені, які потрапляють до нашої установи, як правило, педагогічно та соціально занедбані, тому важливо спонукати в них бажання до вивчення чогось нового, до читання літератури, до становлення власного оновленого світогляду, прищеплювати любов до прекрасного».

По завершені заходу кожна засуджена мала змогу висловити власні враження. Важливо, що кожна отримала хвилю позитивного заряду, змогла відчути настрій продекламованих віршів, передати свої переживання та відчути настрій інших.

Мелітопольська установа виконання покарань Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »