13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.10.2017
Untitled Document

У Вільнянській установі виконання покарань (№ 11), що на Запоріжжі було попереджено спробу доставки заборонених предметів до установи

У Вільнянській установі виконання покарань (№11) завдяки професіоналізму та сумлінності працівників оперативного відділу та відділу режиму і охорони, було попереджено спробу доставки заборонених предметів до установи.

Так, у приймальному відділенні при проведенні особистого обшуку осіб, що прибули до установи з ІТТ Запорізької області,в особистих речах, було виявлено та вилучено - в ув’язненого О. в шкарпетці було виявлено згорток з речовиною сіро-зеленого кольору, в ув’язненого Г., а саме в милі було виявлено шприц з речовиною невідомого походження, в ув’язненого Ч. в шкарпетці було виявлено згорток з сіро - зеленою речовиною невідомого походження, також в засудженого Л. в пачці з під сигарет, яка знаходилась у кишені штанів, було виявлено згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору. Зі слів засудженого ця речовина являється небезпечним наркотичним засобом.

За даним фактом черговим помічником начальника ДУ ВУВП (№11) було викликано представника слідчого відділу управління ДКВС Південно-Східного міжрегіонального управління.

Вільнянська установа виконання покарань Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№11)

версія для друку
Розширений пошук »