12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.10.2017
Untitled Document

Співробітники Полтавської виправної колонії (№ 64) Північно-Східного міжрегіонального управління взяли участь у міні-ярмарку вакансій

Cпівробітники державної установи «Полтавська виправна колонія (№ 64)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції взяли участь у проведенні профінформаційного заходу – міні-ярмарку вакансій.

За підтримки Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості, співробітники відділу по роботі з персоналом, з метою проведення агітаційної та роз’яснювальної роботи, відвідали ряд навчальних закладів м. Полтави. Також, за дозволом начальника управління ЖКГ м. Полтави, розміщено оголошення в громадському транспорті. Крім того, такі оголошення розміщено в електропоїздах приміського сполучення Філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

«Є перші результати проведеної спільної роботи, але зупинятися на досягнутому рано: основним нашим завданням є зменшення некомплекту, що сприятиме забезпеченню належної охорони та нагляду за засудженими», - зауважив начальник відділу по роботі з персоналом полковник внутрішньої служби Вячеслав Касич.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »