12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.10.2017
Untitled Document

Персонал Долинського РВ Кропивницького МВ з питань пробації влаштували зустріч клієнтів пробації з головою громадської організації районної спілки воїнів – учасників АТО Долинського району «Захисник»

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в клієнтів пробації патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордість за наших захисників, до Дня захисника Вітчизни, 10.10.2017 року персонал Долинського РВ Кропивницького МВ з питань пробації влаштували зустріч клієнтів пробації з головою громадської організації районної спілки воїнів – учасників АТО Долинського району «Захисник».

Голова спілки Мирошніченко Вадим розповів, що захисники нашої вітчизни, це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України. Вадим своїм прикладом показував, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на запитання клієнтів пробації намагався у доступній формі розповісти про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність та братерство.

Події останніх років у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

Тетяна Піхотіна фахівець з соціальної роботи із суб’єктами пробації

версія для друку
Розширений пошук »