23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.10.2017
Untitled Document

Північно-Східне міжрегіональне управління – пробація: досудова доповідь - можливість розповісти суду свою історію

Cтаршим інспектором Глобинського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Вікторією Бутко проведено інтерв’ювання з неповнолітнім клієнтом пробації, стосовно якого необхідно підготувати досудову доповідь. Під час бесіди була присутня мати обвинуваченого.

Суб’єкту пробації роз’яснено, що досудова доповідь потрібна для того, щоб суддя мав можливість винести справедливе рішення, отримавши інформацію не лише про вчинене правопорушення, але й інформацію про особу, яка обвинувачується у його вчиненні, дізнатись про обставини її життя, які могли стати причиною протиправних дій.

Присутнім був представлений буклет, який містить інформацію про поняття досудової доповіді, для чого вона потрібна та як відбувається її підготовка.

«Участь у підготовці досудової доповіді – це право, а не обов’язок, але потрібно пам’ятати, що досудова доповідь – це шанс розповісти свою історію суду, перед тим, як суддя призначить покарання», - наголосила Вікторія Бутко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »