13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.10.2017
Untitled Document

Таїнство вінчання у Кропивницькій виправній колонії (№ 6)

Нещодавно в Державній установі «Кропивницька виправна колонія (№ 6)» відбулось Таїнство вінчання засудженого Павла із дружиною Анною у храмі святого Романа Московського, що розташований на території установи.

Три роки до ув’язнення чоловіка молоді люди прожили в цивільному шлюбі, та сталось так, що Павло порушив закон і потрапив за ґрати. Але, як кажуть в народі: «не було би щастя, та нещастя допомогло». Лише на відстані закохані зрозуміли, що не уявляють життя одне без одного, кожен з них став відноситись з трепетом та розумінням до своєї половинки. Тепер вони знають, як будуть жити після виправлення та звільнення чоловіка, і зроблять все, щоб йти пліч-о-пліч та більше не розлучатися. Вже перші кроки молодятами робляться до щасливого майбуття: Анна винаходить час та можливість і стрімголов біжить до коханого на короткострокові та довготривалі побачення, вони дуже багато розмовляють відверто та щиро, як ніколи раніше, будують плани на майбутнє. Наприкінці весни закохані офіційно побралися, а восени усвідомлено взяли шлюб перед Богом, щоб після благословення на довге і щасливе сімейне життя, бути у нерозривному духовному союзі та прикласти зусилля для його зміцнення.

Павло в місці «неволі» не засмучується і не опускає руки, він крок за кроком йде до поставлених цілей: змінює не тільки себе, а, наскільки може, й довкола себе. Зараз на відділенні соціально-психологічної служби він є старшим днювальним, на якого покладено багато функцій. Все повинно бути під контролем та в порядку! Не кожен спроможний виконувати таку роль; займатися суспільно-корисною працею в місці позбавлення волі - завдання не з простих, адже тут потрібне не лише бажання, а й авторитет, спроможність брати відповідальність на себе за інших, виявляти свої лідерські та організаторські здібності. Павло справляється і розуміє, що сумлінною поведінкою, наполегливістю та позитивним ставленням до праці доведе своє виправлення, та вже влітку наступного року його зможуть перевести до виправного центру з полегшеними умовами відбування або звільнити умовно-достроково, а, значить, здійсниться мрія бути зі своєю коханою Анечкою.

Тепер Павло має щирий намір всиновити двох дітей Анни від попереднього шлюбу, до яких прикипів душею, розпочати нове життя - жити праведно та бути взірцем для них, довести рідним, що шанс для кращого життя має і той, хто помилився, зійшов з вірного шляху, але усвідомлюючи чого саме ти хочеш в житті, можна радикально все змінити та почати з чистого аркуша.

Нехай новостворена родина з гарним прізвищем Галка, як однойменні розумні птахи зів’ють своє затишне надійне гніздечко на волі та назавжди залишаться окриленими від взаємного палкого кохання!

Вікторія Балазюк, ДУ «Кропивницька виправна колонія (№6)»

версія для друку
Розширений пошук »